Joomla Free Template by FatCow Hosting

Dane kontaktowe

Opublikowano: Sobota, 26 Grudnia 2015 Autor: Super User

Dane kontaktowe oraz terminy konsultacji w sesji poprawkowej 2021/2022 pracowników Instytutu Rusycystyki:

 

Zakład Językoznawstwa

 

mgr Ija Blumental

Konsultacje:

Kontakt: ija.blumental@uni.lodz.pl

 

dr hab. Anna Ginter

Konsultacje: 

Kontakt: anna.ginter@uni.lodz.pl

 

dr Anna Iacovou

Konsultacje:

Kontakt: anna.iacovou@uni.lodz.pl

 

dr Halina Kudlińska-Stępień (pracownik nieetatowy)

Konsultacje: 

Kontakt: halina.kudlinska@uni.lodz.pl

 

dr hab. Aleksy Kucy, prof. UŁ

Konsultacje:

Kontakt: aleksy.kucy@uni.lodz.pl

 

dr Agata Piasecka

Konsultacje:

Kontakt: agata.piasecka@uni.lodz.pl

 

dr hab. Krystyna Ratajczyk, prof. UŁ

Konsultacje:

Kontakt: krystyna.ratajczyk@uni.lodz.pl

 

dr Ivan Smirnov

Konsultacje:

Kontakt: ivan.smirnov@uni.lodz.pl

 

dr hab. prof. kontr. UŁ Aleksandr Tsoi

Konsultacje:

Kontakt: aleksandr.tsoi@uni.lodz.pl

 

prof. dr hab. Jarosław Wierzbiński

Konsultacje:

Kontakt: jaroslaw.wierzbinski@uni.lodz.pl

 

Zakład Literatury i Kultury Rosyjskiej

 

dr Ewa Sadzińska

Konsultacje:

Kontakt: ewa.sadzinska@uni.lodz.pl

 

mgr Paulina Sikora-Krizhevska

Konsultacje:

Kontakt: paulina.sikora@uni.lodz.pl

 

dr Anna Stępniak

Konsultacje:

Kontakt: anna.stepniak@uni.lodz.pl

 

dr Aleksandra Szymańska

Konsultacje:

Kontakt: aleksandra.szymanska@uni.lodz.pl

 

prof. dr hab. Anna Warda

Konsultacje: poniedziałek 26.09.2022 r. godz. 9:30-10:30, czwartek 29.09.2022 r. godz. 12:00-13:00

Kontakt: anna.warda@uni.lodz.pl

 

Zakład Przekładu i Dydaktyki

 

prof. dr hab. Anna Bednarczyk

Konsultacje:

Kontakt: anna.bednarczyk@uni.lodz.pl

 

mgr Ewa Bojanowska

Konsultacje:

Kontakt: ewa.bojanowska@uni.lodz.pl

 

dr Ełona Curkan-Dróżka

Konsultacje:

Kontakt: elona.curkan@uni.lodz.pl

 

mgr Tadeusz Dąbrowski

Konsultacje:

Kontakt: tadeusz.dabrowski@uni.lodz.pl

 

dr Elena Nevzorova-Kmech

Konsultacje:

Kontakt: elena.nevzorova@filologia.uni.lodz.pl

 

dr Zoja Kuca

Konsultacje:

Kontakt: zoja.kuca@uni.lodz.pl

 

mgr Irina Pirożak-Dziuk

Konsultacje:

Kontakt: irina.pirozak@uni.lodz.pl

 

mgr Anna Rodak

Konsultacje:

Kontakt: anna.rodak@uni.lodz.pl

 

mgr Agata Rzodkiewicz 

Konsultacje:

Kontakt: agata.soltysiak@uni.lodz.pl

 _____________________________________________________________________

Adresy mailowe do wszystkich grup:

1 rok pierwszego stopnia

grupa 1 - filologiarosyjska2021zaawans1@gmail.com

grupa 2 - filologiarosyjska2021pdstw2@gmail.com

Ogólny - filologiarosyjska2021@gmail.com

2 rok pierwszego stopnia

filros2@o2.pl

filbiztur@o2.pl

specjalność: język rosyjski w biznesie i turystyce - filbiztur@o2.pl

3 rok pierwszego stopnia

grupa 1 - rusycystyka.ul2019@gmail.com

grupa 2 - rusycystyka.ul2019.g4@gmail.com

1 rok drugiego stopnia

rusycystykamagisterka@gmail.com

2 rok drugiego stopnia

ul.filros@gmail.com