Informacja o współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi

Opublikowano: Środa, 06 Lipca 2022

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją umowy pomiędzy UŁ a Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi przekazuję Państwu propozycję współpracy z prośbą o jej rozważenie oraz ewentualne rozpropagowanie na Państwa Wydziale wśród potencjalnie zainteresowanych osób.

W dniach 30.11 - 02.12.2022 r. w Łodzi - najprawdopodobniej na terenie Dworca Fabrycznego i kompleksu EC1 - odbędzie się szczyt Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie. Policja poszukuje studentów, doktorantów, a także pracowników UŁ, którzy zechcieliby wziąć udział w ekipie stanowiącej wsparcie językowe przy realizacji zabezpieczenia organizacyjnego szczytu. Osoby takie musiałyby być dostępne telefonicznie, choć także i osobiście podczas szczytu. Naszym partnerom z Policji najbardziej zależy na współpracy z osobami władającymi językami: ukraińskim, białoruskim, rosyjskim, litewskim, a także arabskim, chińskim, japońskim. Osoby chętne proszę o jak najszybszy kontakt na mój adres mailowy (wojciech.marciniak@uni.lodz.ploraz równolegle na adres Pana Pawła Zakrzewskiego -  pawel.zakrzewski@ld.policja.gov.pl z podaniem numeru telefonu kontaktowego oraz daty urodzenia. W przypadku studentów Komenda Wojewódzka Policji oferuje możliwość zaliczenia części praktyk studenckich.

Dodatkowych informacji udzieli Państwu Pan Paweł Zakrzewski pod numerem telefonu (47) 841 44 79.

Z wyrazami szacunku,

dr Wojciech Marciniak

Katedra Historii Polski i Świata po 1945 r., Archiwum Sybiraków, Instytut Historii UŁ