Joomla Free Template by FatCow Hosting

Dane kontaktowe oraz terminy konsultacji w semestrze letnim 2021/2022 pracowników Instytutu Rusycystyki:

 

Zakład Językoznawstwa

 

mgr Ija Blumental

Konsultacje:

Kontakt: ija.blumental@uni.lodz.pl

 

dr hab. Anna Ginter

Konsultacje:  piątek 12.00-13.30 zdalnie na platformie MS Teams po wcześniejszym kontakcie mailowym

Kontakt: anna.ginter@uni.lodz.pl

 

dr Anna Iacovou

Konsultacje: poniedziałek stacjonarnie gab. 4.82  godz.15:15-16:00 oraz czwartek stacjonarnie, gab. 4.82, godz. 17:00-17:45

Kontakt: anna.iacovou@uni.lodz.pl

 

dr Halina Kudlińska-Stępień (pracownik nieetatowy)

Konsultacje: 

Kontakt: halina.kudlinska@uni.lodz.pl

 

dr hab. Aleksy Kucy, prof. UŁ

Konsultacje: stacjonarnie w gab. 4.83 we wtorki w godz. 11:45-13:15

Kontakt: aleksy.kucy@uni.lodz.pl

 

dr Agata Piasecka

Konsultacje:

Kontakt: agata.piasecka@uni.lodz.pl

 

dr hab. Krystyna Ratajczyk, prof. UŁ

Konsultacje:

Kontakt: krystyna.ratajczyk@uni.lodz.pl

 

dr Ivan Smirnov

Konsultacje: MS Teams czwartek w godz. 10:00-11:30

Kontakt: ivan.smirnov@uni.lodz.pl

 

dr hab. prof. kontr. UŁ Aleksandr Tsoi

Konsultacje: czwartek, zdalnie godz. 11:45-13:15

Kontakt: aleksandr.tsoi@uni.lodz.pl

 

prof. dr hab. Jarosław Wierzbiński

Konsultacje: stacjonarnie w gab. 4.85 we wtorki w godz. 13:30-15:00

Kontakt: jaroslaw.wierzbinski@uni.lodz.pl

 

Zakład Literatury i Kultury Rosyjskiej

 

dr Ewa Sadzińska

Konsultacje: wtorek, stacjonarnie gab. 4.84 oraz online po uprzednim umówieniu się

Kontakt: ewa.sadzinska@uni.lodz.pl

 

mgr Paulina Sikora-Krizhevska

Konsultacje: środa, MS Teams 11:00-12:30

Kontakt: paulina.sikora@uni.lodz.pl

 

dr Anna Stępniak

Konsultacje: środa, godz. 8:30-10:00, gab. 4.85, drugi termin zaliczenia z Historii literatury rosyjskiej 1 u dr Anny Stępniak odbędzie się 28.06.22 o godz. 11.00, gabinet 4.85

Kontakt: anna.stepniak@uni.lodz.pl

 

dr Aleksandra Szymańska

Konsultacje: środa stacjonarnie, gab. 4.84, godz. 09:15-10:00 oraz czwartek online, godz. 12:45-13:30 po uprzednim umówieniu się

Kontakt: aleksandra.szymanska@uni.lodz.pl

 

prof. dr hab. Anna Warda

Konsultacje w czasie sesji:  gab 4.87, 06.07.2022 r. (środa), godz. 12:00-13:00

Kontakt: anna.warda@uni.lodz.pl

 

Zakład Przekładu i Dydaktyki

 

prof. dr hab. Anna Bednarczyk

Konsultacje:

Kontakt: anna.bednarczyk@uni.lodz.pl

 

mgr Ewa Bojanowska

Konsultacje: stacjonarnie w gab. 4.77 poniedziałek, godz. 7:30-8:00 oraz czwartek zdalnie MS Teams po uprzednim umówieniu się w godz. 8:00-9:00

Kontakt: ewa.bojanowska@uni.lodz.pl

 

dr Ełona Curkan-Dróżka

Konsultacje:

Kontakt: elona.curkan@uni.lodz.pl

 

mgr Tadeusz Dąbrowski

Konsultacje w czasie sesji: gab. 4.78 w poniedziałki oraz wtorki godz. 15:00-16:30

Kontakt: tadeusz.dabrowski@uni.lodz.pl

 

dr Elena Nevzorova-Kmech

Konsultacje: stacjonarnie po wcześniejszym umówieniu się, piątek, gab. 4.76, godz. 8:15-09:45

Kontakt: elena.nevzorova@filologia.uni.lodz.pl

 

dr Zoja Kuca

Konsultacje: środa, godz. 11:45-13:15 (online)

Kontakt: zoja.kuca@uni.lodz.pl

 

mgr Irina Pirożak-Dziuk

Konsultacje:

Kontakt: irina.pirozak@uni.lodz.pl

 

mgr Anna Rodak

Konsultacje: stacjonarnie, gab. 4.76, środa, godz. 7:30-8:15 oraz 14:15-15:00

Kontakt: anna.rodak@uni.lodz.pl

 

mgr Agata Rzodkiewicz 

Konsultacje:  online, piątek, godz. 9:00-10:00 oraz 16:45-17:15

Kontakt: agata.soltysiak@uni.lodz.pl

 _____________________________________________________________________

Adresy mailowe do wszystkich grup:

1 rok pierwszego stopnia

grupa 1 - filologiarosyjska2021zaawans1@gmail.com

grupa 2 - filologiarosyjska2021pdstw2@gmail.com

Ogólny - filologiarosyjska2021@gmail.com

2 rok pierwszego stopnia

filros2@o2.pl

filbiztur@o2.pl

specjalność: język rosyjski w biznesie i turystyce - filbiztur@o2.pl

3 rok pierwszego stopnia

grupa 1 - rusycystyka.ul2019@gmail.com

grupa 2 - rusycystyka.ul2019.g4@gmail.com

1 rok drugiego stopnia

rusycystykamagisterka@gmail.com

2 rok drugiego stopnia

ul.filros@gmail.com