Joomla Free Template by FatCow Hosting

Komunikat Rektora dotyczący sytuacji epidemiologicznej

Opublikowano: Wtorek, 10 Marca 2020

                                  

Szanowni Państwo,

zwracam się do Państwa z prośbą o rezygnację z prywatnych wyjazdów zagranicznych, zwłaszcza do krajów, w których wystąpiło zakażenie koronawirusem. Proszę, by śledzili Państwo na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego (gis.gov.pl).

Przypominam przy okazji, że osoby, które powracają z tych krajów, proszone są o 14-dniową izolację w warunkach domowych, a w razie zaobserwowania podwyższonej temperatury ( powyżej 38 st. C) i innych objawów choroby o skontaktowanie się ze służbami sanitarnymi. W tym czasie osoby te zwolnione są z obowiązku uczestnictwa w zajęciach i świadczenia pracy na rzecz Uniwersytetu Łódzkiego.

Proszę też bardzo o poważne traktowanie ostrzeżeń oraz wszystkich środków zapobiegawczych podejmowanych przez władze państwowe oraz władze naszej Uczelni. Przestrzeganie tych reguł może istotnie przyczynić się do ograniczenia ryzyka zakażenia i choroby.

 

Dziękuję Państwu za zrozumienie tej szczególnej sytuacji.

 

Prof. dr hab. Antoni Różalski

Rektor  Uniwersytetu Łódzkiego

Wykłady w marcu dr Agaty Handley

Opublikowano: Poniedziałek, 09 Marca 2020

Dr Agata Handley. Wykład z Literatury Brytyjskiej (poniedziałek 17.00) Wykłady 9 marca i 16 marca zostają odwołane. Obowiązkowa praca indywidualna zostanie przesłana drogą mailową. Studenci proszeni są o regularne sprawdzanie grupowej skrzynki mailowej. 

Zastępstwo za dr Agatą Piasecką dla I roku I stopnia 12.03.2020 r.

Opublikowano: Piątek, 28 Lutego 2020

Informujemy, że zajęcia za dr Agatę Piasecką dla I roku I stopnia 12.03.2020 r. poprowadzi prof. dr hab. Jarosław Wierzbiński, zajęcia z przedmiotu: gramatyka opisowa w ujęciu funkcjonalnym.

Zajęcia z dr hab. prof. UŁ. J. Fiszbak - Emisja głosu

Opublikowano: Środa, 26 Lutego 2020

Informujemy, że zajęcia prowadzone przez dr hab. prof. UŁ J. Fiszbak z Emisji głosu w ramach BLOKU METODYCZNEGO dla studentów filologii rosyjskiej będą odbywały się w piątek o godz. 13:30-14:15 w sali 05 (poziom -1).

Zastępstwo za dr Agatą Piasecką dla I roku II stopnia

Opublikowano: Wtorek, 25 Lutego 2020

Informujemy, że zajęcia za dr Agatę Piasecką dla I roku II stopnia poprowadzi dr Elena Nevzorova-Kmech do 14.03.2020 r., zajęcia jako PNJR.