Spotkania organizacyjne

Opublikowano: Środa, 22 Września 2021

Drodzy Studenci!

Podajemy dwie ważne informacje dotyczące nowego roku akademickiego 2021/2022.

1. Spotkania organizacyjne dla studentów Rusycystyki odbędą się w dniu 30.09.2021 o godz. 13.30 - dla studentów 1 roku pierwszego stopnia w auli A2 oraz o godz. 14.00 - dla studentów 1 roku drugiego stopnia w sali 0.33.

1. Dla studentów I roku pierwszego stopnia wszystkie zajęcia będą się odbywały w formie stacjonarnej w budynku Wydziału Filologicznego.

Studenci II i III roku studiów pierwszego stopnia również będą mieli zajęcia stacjonarne przez cały tydzień z wyłączeniem następujących form zajęć: wykłady, seminaria dyplomowe oraz zajęcia fakultatywne (online!).

Na studiach drugiego stopnia wykłady, seminaria dyplomowe oraz zajęcia fakultatywne będą się odbywały w formie online(!), wszystkie pozostałe zajęcia - w formie stacjonarnej. Poniedziałki, wtorki i środy będą przeznaczone na zajęcia zorganizowane w gmachu Wydziału Filologicznego, natomiast czwartki i piątki - na zajęcia online.