Informacja o fakultecie w semestrze letnim, który poprowadzi prof. Jaroslav Melnyk

Opublikowano: Poniedziałek, 27 Stycznia 2020

Zapisy na zajęcia fakultatywne, które w semestrze letnim poprowadzi prof. Jaroslav Melnyk (oferta skierowana m.in. do studentów studiów magisterskich, którzy w br. akademickim powinni zaliczyć kilka przedmiotów do wyboru).

W sekretariacie prowadzona jest rejestracja studentów zainteresowanych zajęciami fakultatywnymi w sem. letnim 2019/2020, które poprowadzi w języku rosyjskim z elementami języka polskiego prof. Jaroslav Melnyk z Podkarpackiego Uniwersytetu Narodowego im. Wasyla Stefanyka w Iwano-Frankiwsku. Zajęcia będą się odbywały co 2 tygodnie w czwartki w godz. 13:30-15:00 i 15:15-16:45, tj. w semestrze 7 pełnych spotkań i ostatnie 2-godzinne. Pierwsze zajęcia odbędą się 27 lutego br. Tematyka zajęć to Основы анализа и синтеза художественного текста. Całość w ujęciu interdyscyplinarnym z uwzględnieniem aspektów: lingwistycznego, kulturowego i literackiego. Tyle tytułem zapowiedzi, szczegóły przedstawi prof. Melnyk na pierwszym spotkaniu.